AUTHENTISCH. AKTUELL. FASZINIEREND

Ukrainishe Kulturtage

9 April – 27 Juni, 2019
Wien

Україна повезе оперу Троїцького і джаз на Дні культури у Відні

Нова українська опера “IYOV” композиторів Іллі Разумейка, Романа Григоріва та культового режисера Влада Троїцького буде звучати у Віденському Musikverein, де відбуваються найпрестижніші музичні події Австрії. mehr

Оперу франківського композитора повезуть на Дні культури у Відні

Нова українська опера “Iyov”, композиторів Іллі Разумейка і Романа Григоріва та культового режисера Влада Троїцького, буде звучати в тому самому музичному закладі, де відбуваються найпрестижніші музичні події. Варто зазначити, що Роман Григорів – франківець, який вже кілька років працює у Києві. Цю оперу представили і в Івано-Франківську на фестивалі ”Порто Франко Гогольфест”, співорганізатором якого був композитор.
mehr

Жителів Австрії запрошують відвідати Дні української культури

Дні української культури – надзвичайна феєрія, яка знайомить австрійських громадян з українською культурою – цьогоріч навесні відбудеться у Відні та покаже австрійцям кращих представників мистецтва України. Фестиваль триватиме з 23 квітня по 7 травня у Відні. Попередній фестиваль такого масштабу та тематики відбувся у 2015 році.
mehr

Дні української культури у Відні відбудуться навесні 2017 року

Дні української культури покажуть сучасну та традиційну українську культуру в різних її проявах. Так, організатори планують познайомити австрійську спільноту з Петриківським розписом. В рамках виставки, яка триватиме з 23 квітня по 7 травня у Парафіяльній залі Української церкви Св. Варвари, передбачені майстер-класи від відомих майстрів Петриківського розпису – в залі експозиції, українській і австрійських школах.
mehr

Дні української культури у Відні протидіють російській пропаганді

З 23 квітня по 7 травня 2017 року у Відні пройдуть Дні української культури. Яку програму побачать австрійці, розповідає організаторка заходу, активістка української громади Олександра Саєнко
mehr

Дні української культури у Відні протидіють російській пропаганді

Ця ініціатива виникла у середовищі активістів віденського Євромайдану, коли на початку 2015 року ми вирішили переключитись від суто політичних акцій до більш мирних. Я думаю, ні для кого не секрет, що у міжнародній пресі Україна виглядає як жертва, і всі від цього втомилися — і громада, і міжнародна спільнота. Ми хотіли додати позитиву до цього образу, тим більше, що про Україну мало відомо, а є якісь дивні, поверхові асоціації», — розповіла Олександра Саєнко.
mehr

Дні української культури у Відні протидіють російській пропаганді

З 23 квітня по 7 травня 2017 року у Відні відбудуться Дні української культури. Яку програму побачать австрійці, розповідала Громадському радіо організаторка заходу, активістка української громади Олександра Саєнко.
mehr

У ВІДНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

З 23 квітня до 7 травня 2017 року у Відні триватимуть Другі дні української культури, організатором яких є ГО «Центр українських ініціатив». Цьогоріч в програмі фестивалю, який отримав назву U stream, присутні три види мистецтва: музика, декоративно-прикладне мистецтво, література. Всі напрямки представлені найуспішнішими проектами і митцями. Музична частина містить виступ дуету скрипалів Two Violins
mehr

Дні української культури у Відні

У Відні пройдуть дні української культури. Фестиваль триватиме з 23 квітня по 7 травня. Це вже другий фестиваль такого масштабу та тематики. Попередній захід відбувся у 2015 році.
Організатори заходу планують показати українське народне мистецтво, літературу та музику в різних сучасних та традиційних проявах.
mehr

U Stream: Що показує Україна у Відні

У Відні пройдуть дні української культури.
Організатори заходу планують показати українське народне мистецтво, літературу та музику в різних сучасних та традиційних проявах.
mehr

В Вене пройдут вторые Дни украинской культуры

Как сообщает Цензор.НЕТ, организатором является ОО “Центр украинских инициатив”.

Как сообщают организаторы, все направления фестиваля представлены самыми успешными проектами и художниками, которые получили признание в мире.

В музыкальной части – выступление дуэта скрипачей Two Violins и джазового Natalia Lebedeva Trio в программе Bach in Jazz, а также опера-реквием IYOV, написанная полтора года назад для Гогольфеста. Оба мероприятия пройдут в самом престижном концертном заведении – Венской филармонии.
mehr

У Відні стартував фестиваль – протидія російській пропаганді

UA – У Відні стартував фестиваль – протидія російській пропаганді. Цей фестиваль заснований після Революції гідності організаторами віденського Євромайдану. Організатори запевняють: ефект від таких заходів неабиякий – із кожним роком європейці змінюють думку про Україну і коло наших симпатиків зростає.
mehr

У ВІДНІ ПОЧАВСЯ ФЕСТИВАЛЬ, ЯКИЙ ЗМІНЮЄ ІМІДЖ УКРАЇНИ В АВСТРІЇ

У Відні стартував фестиваль – протидія російській пропаганді
стартував третій Ustream – фестиваль, заснований після Революції Гідності організаторами віденського Євромайдану для протидії російській пропаганді. У середмісті на набережній показували петриківський розпис, який ЮНЕСКО визнало світовим надбанням, ідеться в сюжеті ТСН.
mehr

“Действительно так много украинцев в Вене?”, – в Австрии стартовал украинский фестиваль противодействия российской пропаганде.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН, основан фестиваль сразу после Революции Достоинства. Его организаторы уверяют: эффект от таких мероприятий большой – с каждым годом европейцы меняют мнение об Украине и круг наших сторонников растет.

“Люди, которые ничего не знали об Украине либо знали много чего негативного, меняют мнение и удивляются, что у нас есть много интересного, а не только проблемы, войны и коррупция”, – говорит Александра Саенко.

В рамках фестиваля проходят разнообразные культурные мероприятия, флешмобы, концерты и очень популярные в Австрии литературные чтения.
mehr

В Австрії стартував фестиваль протидії російській пропаганді

З 23 квітня по 7 травня 2017 року у Відні пройдуть Дні української культури. Вперше Дні української культури у Відні пройшли у 2015 році.

Організували їх учасники віденського Євромайдану – активісти української громади Олександра Саєнко та Всеволод Кожемяко.

Організатори запевняють: ефект від таких заходів великий – із кожним роком європейці змінюють думку про Україну і коло наших прихильників зростає.
mehr

Як Україна Відень очаровувала, або Ефективний брендинг нації через приватні ініціативи

Широке публічне обговорення культурної дипломатії почалось в Україні в 2015 році. Тема одразу стала “модною”, що спричинилося до створення віртуальних тон текстів, усних і письмових.

Експерти й чиновники, культуртрегери й грантоспоживачі провели численні круглі столи і форуми, зустрічі із західними колегами, написали резолюції і … знову проводять круглі столи і форуми.

Це уже не перша спроба з боку державний інституцій запровадити системну діяльність з формування іміджу країни засобами культури: свого часу було створено Державну агенцію з промоції культури України, ще раніше засновувалися Культурно-інформаційні центри при Посольствах України тощо.
mehr